Recensie: 'The Serpent & The Wings Of Night' - Carissa Broadbent | Ontdek ze bij So Many Pages

Recensie: ‘The Serpent & The Wings Of Night’ – Carissa Broadbent

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Recensie Serpent banner

‘’De Hongerspelen x Vampieren’’ Toen ik dit hoorde was ik enthousiast. Daarnaast was The Serpent & The Wings of Night wel erg populair op alle book-scoial-media kanalen. Ik wilde dan ook niet achterblijven.

Een mensen meisje in een wereld vol Vampieren. De achtjarige Oraya wordt door de ‘Nightborn’ vampieren koning, Vincent geadopteerd. Oraya wil geen prooi van de vampieren meer zijn en besluit mee te doen met het Kejari Toernooi, gehouden door de Godin Nyaxia.

Om dit toernooi te kunnen winnen moet Oraya een bondgenootschap sluiten met een gevaarlijke knappe vampier, Raihn waar Oraya zich wel erg aangetrokken tot voelt.

De spanning in dit boek is vanaf de eerste tot de laatste bladzijde voelbaar. Door dit dodelijke toernooi gebeurt er op elke pagina wel iets. Niet alleen is er spanning vanwege het Kejari Toernooi maar ook vanwege de bondgenootschappen die Oraya sluit. Niemand lijkt te zijn wie Oraya dacht dat ze waren.

De Romance in dit boek is erg goed geschreven. Een échte Rivals to Lovers (to Rivals again?!).

Carissa Broadbent heeft goed uitgewerkte personages bedacht.

Na de laatste Trial gebeurt er ineens erg veel. Het boek eindigt dan ook erg open, waardoor je met veel vragen achterblijft. Persoonlijk kan ik niet wachten om met het volgende deel verder te gaan.

De novella Six Scorched Roses is nu verkrijgbaar.

Het tweede deel: The Ashes and the Star-Cursed King zal op 6 juni 2024 verschijnen.

Carissa Broadbent - Engels - Hardback

Human or vampire, the rules of survival are the same: never trust, never yield, and always – always – guard your heart.

The adopted human daughter of the Nightborn vampire king, Oraya carved her place in a world designed to kill her. Her only chance to become something more than prey is entering the Kejari: a legendary tournament held by the goddess of death herself.

But winning won’t be easy amongst the most vicious warriors from all three vampire houses. To survive, Oraya is forced to make an alliance with a mysterious rival.

Everything about Raihn is dangerous. He is a ruthless vampire, an efficient killer, an enemy to her father’s crown… and her greatest competition. Yet, what terrifies Oraya most of all is that she finds herself oddly drawn to him.

But there’s no room for compassion in the Kejari. War for the House of Night brews, shattering everything that Oraya thought she knew about her home. And Raihn may understand her more than anyone – but their blossoming attraction could be her downfall, in a kingdom where nothing is more deadly than love.

The Serpent and the Wings of Night is the first book in a new series of heart-wrenching romance, dark magic, and bloodthirsty intrigue, perfect for fans of From Blood and Ash and A Court of Thorns and Roses.

Heb je deze posts al gelezen?

Mei: Rivalen & Romantiek

De Limited Edition van Powerless, geschreven door Lauren Roberts, is verschenen met:
Hardcover
Stofomslag met folie
Sprayed edges
Auteursbrief
Digitaal gesigneerde bookplate van Lauren Roberts
In de box vond je onderstaande items:
Collectible pin
4 Collectible TBR-cards met als thema ‘De Notulist’ gemaakt door Bibi van Leeuwen (@bibi.illustration)
Artprint gemaakt door Bibi van Leeuwen
Zwaardje te gebruiken als boekenlegger
Etui
Paarse pen
Annotation guide A5
Totebag met paarse opdruk
Booktabs

Inschrijven voor volgende maand? Klik hier om je in te schrijven voor de So Many Pages boekenbox!

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!