Nikki St. Crowe - Nederlands - Paperback
Verschijningsdatum: 28-03-2025
Wrede verloren jongens, vertaling van Lost boys – Nikki St. Crowe: 4 boeken met doorlopende sprayed edges, in één set, incluisief A6 grafische kaartje
- De Nooitgedachtkoning
- De Duisterling
- Hun wrede Darling
- De Faeprinsen
Boek 1: De Nooitgedachtkoning
Vergeet alle verhalen die je ooit hebt gehoord… Haak was nooit de schurk.
Al twee eeuwen lang verdwijnen op hun achttiende verjaardag de Darling-meisjes. Soms zijn ze maar een dag weg, soms een week en soms duurt hun verdwijning een maand… En ze komen altijd gebroken terug.
Nu is het mijn beurt. Op de middag van mijn achttiende verjaardag rent mijn moeder hysterisch door het huis om er zeker van te zijn dat alle ramen gesloten zijn en alle deuren op slot.
Maar het is zinloos.
Want zodra de avond valt, komt hij me halen. En dit keer zijn de Nooitgedachtkoning en zijn Wrede Verloren Jongens niet van plan me te laten gaan.
De Nooitgedachtkoning is een hervertelling van het bekende sprookje van Peter Pan. Het is een duistere, rauwere versie waarin de hoofdpersonages ouder zijn dan in het oorspronkelijke verhaal. Als je houdt van een enemies to lovers-verhaallijn met een liefdesverhaal dat de randjes opzoekt, dan zul je zeker genieten van De Nooitgedachtkoning.
Boek 2: De Duisterling
Ik leef pas echt sinds ik Pan heb ontmoet en sinds ik Nooitgedachtland ken. Maar het zijn niet alleen maar magische momenten en zonnige dagen op het eiland. Er dreigt iets duisters en sinisters in de bossen. En nog erger, de feeënkoningin en Haak plannen een oorlog om de controle over Nooitgedachtland te krijgen. Ze zullen niet stoppen tot ze hebben gekregen waar ze opuit zijn.
Lukt het de Nooitgedachtkoning om zijn schaduw terug te krijgen en zijn rechtmatige troon te bestijgen? En als dat gebeurt, waar pas ik dan in zijn wereld? Of is Nooitgedachtland verdoemd, net zoals mijn duistere, verdorven hart?
Boek 3:Â Hun wrede Darling
De Duisterling heeft me eindelijk geaccepteerd en net op datzelfde moment staat alles op het punt te veranderen. Vane’s broer, de Krokodil, is teruggekeerd. En hij is niet alleen. Hij heeft leden van de koninklijke Duisterland-familie meegenomen en die willen koste wat kost Vane’s schaduw des doods terug.
Peter Pan, Vane, Kas en Bash weten natuurlijk maar al te goed wat oorlog betekent. Maar vechten is niet gemakkelijk als de liefde op het spel staat. Ik weet dat de Wrede Verloren Jongens alles doen om me te beschermen. Maar wat nu als de rollen zijn omgedraaid? Wat nu als ik niet degene ben, die gered hoeft te worden?
Terwijl de macht in Nooitgedachtland van hand verandert en schaduwen worden opgeëist, moeten wij met z’n vijven loslaten we wie zijn. Als we dit niet doen, dan hebben we geen enkele kans om uit te groeien tot wie we bestemd zijn te worden.
Boek 4: De faeprinsen
Helaas kan ik mezelf dit niet meer wijsmaken. Vanaf het moment dat de schaduw van Peter Pan over me heen viel toen hij bij mijn huis stond, wist ik dat alles wat mijn moeder me had verteld, waar was.
Pan nam me mee naar Nooitgedachtland en op de een of andere manier vond ik daar mijn thuis, samen met hem en de Verloren Jongens. En ik heb nooit meer omgekeken. Zelfs niet nu er oorlog heerst. Een gevecht dat we maar niet kunnen ontkomen.
We dachten dat we onze vijanden hadden verslagen.
We dachten dat ons eind goed, al goed, eindelijk in zicht was.
Maar er blijkt nog één vijand te zijn. Een vijand die we nooit hebben zien aankomen.
Een fee die niets te verliezen heeft.
De fee met gouden vleugels en een inktzwart hart.
Zij heeft haar oog laten vallen op Nooitgedachtland en is niet van plan om op te geven. Zelfs niet als ze daarmee haar eigen familie kapot dreigt te maken.
€39,99
Op voorraad
- Op of zo snel mogelijk na release in huis!
- Slechts €2,99 verzendkosten per pre-order
- Niet goed? Geld terug!
Over de auteur van Wrede Verloren Jongens Box-set (NL Limited Edition)
Nikki St. Crowe is a USA Today and No. 1 Amazon Bestselling Author specializing in dark, spicy romantasy where the villain gets the girl and the girl gets the power.Nikki considers the start of her professional career to be in the 4th grade when she placed 2nd in a Young Author’s Competition. Back then she crafted stories about magical mansions and lost treasure. She’s since ditched the treasure hunts, but she’ll never give up on the magical mansions (or the morally grey men who inhabit them).These days, when Nikki isn’t writing or daydreaming about villains, she can either be found in the woods or at home with her husband and daughter.
Extra details: Wrede Verloren Jongens Box-set (NL Limited Edition)
Gewicht | 0,400 kg |
---|---|
Afmetingen | 21 × 14 × 3 cm |
Auteur | |
Taal | Nederlands |
Uitgever | |
Uitvoering | Paperback |
Pagina's | 894 |