Recensie: I Kissed Shara Wheeler - Casey McQuiston | Ontdek ze bij So Many Pages

Recensie: I Kissed Shara Wheeler – Casey McQuiston

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
I Kissed Shara Wheeler

“It started out with a kiss” – The Killers

Chloe Green heeft zich de afgelopen jaren op één ding gefocust: ze wil aan het einde van het schooljaar de afscheidsrede houden. Ze heeft maar één tegenstander: Shara Wheeler, de prom queen en dochter van de directeur. Maar Chloe laat zich door niets afleiden. Totdat Shara haar een maand voor het afstuderen opeens zoent en daarna van de aardbodem verdwijnt. Chloe gaat op onderzoek uit en vindt cryptische briefjes die Shara heeft achtergelaten. Bovendien blijkt Chloe niet de enige te zijn die door Shara is gezoend. Er is meer aan de hand in het dorp en misschien ook wel met Shara…

I kissed Shara Wheeler is een YA-roman met veel humor. De personen in het boek zijn op zoek naar wie ze zijn, wat voor sommigen lastiger blijkt dan anderen. De schrijfstijl is fijn en niet moeilijk, het verhaal is snel te begrijpen.

Wat mij opviel is dat gedurende het hele verhaal bepaalde situaties of objecten erg gedetailleerd worden beschreven. Bijvoorbeeld de kamer van Shara wordt beschreven als een mooie, normale kamer waar een verdroogd homecomingcorsage op de vensterbank ligt en in een schelpenschaal op de ladekast ligt een tubetje lippenbalsem naaste de lilakleurige deodorant. Als filmliefhebber vond ik het erg vermakelijk dat er referenties zijn naar verschillende films: isengard is een codewoord voor moet je gered worden? (Lord of the Rings), Chloe moet zich inhouden om niet als bij het eind van The Breakfast Club met haar vuist in de lucht te stoten en Chloe heeft de halve nacht als een Arya Stark met een pony Shara’s aanwijzingen opgedreund (Game of Thrones).

Hoewel ik het niet echt een spannend boek vond en het einde vond tegenvallen, was het wel een erg vermakelijk boek. De LGBTQ+ personages zijn interessant en je komt veel over hen te weten. Het boek heeft een mooi uiterlijk met de roze sprayed edges. Ik geef I kissed Shara Wheeler drie van de vijf sterren.

Over de auteur

Joyce leest het liefst fantasy-boeken en ze houdt van katten en sterrenmunt thee. De perfecte combinatie is die drie samen en dan het liefst met een dekentje op de bank of buiten in de zon. Daarnaast is ze teamcoördinator bij een webshop, luistert ze veel muziek en kookt ze graag. Af en toe maakt ze tik-toks over boeken die ze aan het lezen is.

Alle artikelen van Joyce →

De Nederlandse Luxe Editie van I Kissed Shara Wheeler verschijnt in paperback met kleur op snee en spot-uv & ansichtkaart met fan-art.

‘I kissed Shara Wheeler’ van Casey McQuiston is een humoristische YA-roman, perfect voor de fans van John Green en Becky Albertalli.

De grootste wens van Chloe Green is om gekozen te worden om aan het einde van het schooljaar de afscheidsrede te houden. Er is één tegenstander: Shara Wheeler, de prom queen en de dochter van de directeur. Een maand voor haar afstuderen zoent Shara Chloe en dan verdwijnt ze opeens. Chloe gaat op onderzoek uit en komt erachter dat ze niet de enige is die door Shara is gezoend. Ze hebben allemaal een cryptisch briefje ontvangen en moeten hun best doen om Shara te vinden.

Heb je deze posts al gelezen?

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!