Boeken met speciale uitgaves | So Many Pages | 2022

Boeken met speciale uitgaves

Zo nu en dan komen er boeken uit met speciale uitgaves die je gewoon niet mag missen! Een boek met speciale uitgave kan bijvoorbeeld mooie sprayed edges hebben, een brief van de auteur of extra fanart. Boeken met speciale uitgaves zijn gewild: soms is het zelfs zo, dat ze zijn uitverkocht nog voordat ze gepubliceerd worden! Geen paniek, wij zorgen dat jij ze op de dag van release in huis hebt. Wees de allereerste die ze in huis heeft door ze te pre-orderen bij So Many Pages!

Verschijningsdatum: April 2022

LIMITED EDITION: Speciale Nederlandse volledig gouden Limited Edition: met stofomslag, naked cover, goudfolie, gouden schutbladen en goud op snee!

‘”Een test?” fluisterde ze. “Wat voor test?”
“Niets waar je niet met vlag en wimpel voor kunt slagen,” zei hij. “Tenminste… als je de waarheid sprak.”’

Een wervelend nieuw avontuur van ‘The Lunar Chronicles’-auteur Marissa Meyer!

Van de koningin van de sprookjesbewerkingen komt een fantastische nieuwe duologie, ditmaal gebaseerd op het sprookje over Repelsteeltje. Fans van ‘The Lunar Chronicles’ zullen ‘Verguld’ niet kunnen laten liggen. Duistere fantasy, Germaanse mythologie en friends to lovers zorgen voor een onvergetelijk avontuur. De lezer komt aan het eind van het verhaal nog voor een verrassing te staan, waardoor deel twee niet snel genoeg kan komen.

Dit boek wordt uitgegeven in limited edition! Helemaal van goud; gouden schutbladen, met goudfolie en goud op snee en daaromheen een fantastisch stofomslag.

Verschijningsdatum: 22-03-2022

LIMITED EDITION: met kleur-op-snee, fanart en een exclusieve boekenlegger! Pre-order Rijk van vlees en vuur bij So Many Pages.

Alles wat Poppy ooit voor waar heeft aangenomen, blijkt een leugen – zelfs de man van wie ze hield. Er is een oorlog op komst en Poppy zit er middenin. De koning wil haar gebruiken om een boodschap over te brengen, de afvalligen willen haar dood, de wulven worden onvoorspelbaarder en haar krachten nemen alleen maar toe, waardoor de Atlantiërs bang voor haar worden. Er staat meer op het spel dan ooit tevoren…

‘Rijk van vlees en vuur’ van Jennifer L. Armentrout is het tweede deel van de prijswinnende Blood & Ash-serie, vol actie, romance en world-building. Dit tweede deel is het directe vervolg op ‘Uit bloed en as’

Tip: Heb je het eerste deel nog niet gelezen? Ook het eerste deel, Uit bloed en as, is tijdelijk te bestellen zonder verzendkosten. Vandaag besteld = vandaag verzonden!

Verschijningsdatum: 01-03-2022

Gallant is een must-read van de auteur van Het ontzichtbare leven van Addie LaRue. Het belooft een prachtige limited edition te worden, met rozen op het boekblok (sprayed edges)!

Voor de lezers van J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling en Holly Black

Er zijn een paar dingen die de tienjarige Olivia zeker weet: ze heeft geen familie, geen stem en één groot geheim. Als ze kon praten, zou ze het vooral willen hebben over de ouders die ze nooit heeft gehad, en hoe ‘anders’ ze zich voelt dan de andere meisjes in het weeshuis. Maar zelfs mét een stem zou Olivia zwijgen over de schimmen en wezens die alleen zij kan zien. Het enige wat haar leven draaglijk maakt, is het dagboek van haar verdwenen moeder, Grace. Ze brengt haar dagen door met het ontcijferen van haar moeders laatste boodschap, maar het lijken wel de woorden van een vrouw die haar grip op de werkelijkheid aan het verliezen is. De laatste zin luidt: ‘Alles komt goed, Olivia, zolang je maar wegblijft van Gallant.’

Dan ontvangt het weeshuis een brief van Olivia’s oom, die haar uitnodigt om zich te herenigen met de rest van haar familie op zijn immense landgoed. Het enige probleem? Het is precies de plek waar haar moeder haar tegen wilde beschermen: Gallant. Maar wat kan er nou zo erg zijn aan een huis? Natuurlijk zal Olivia gaan, vastbesloten om meer over haar verloren familie en haar moeder te weten te komen. Maar elke familie heeft een duistere kant; zo ook de bewoners van Gallant.

In de pers

‘Het sleept je mee, breekt je hart en geeft ook hoop. Een betoverend mooi boek!’ Bol.com Lees Magazine

‘Een boek om bij weg te dromen.’ Lonely Planet Magazine

‘Betoverend, liefdevol, onvergetelijk en bevat een aloude boodschap: heb je naasten lief en geniet van elk moment.’ ThrillZone.nl

Verschijningsdatum: 07-02-2022

Cupido – Nederlands – Liefdevolle editie

Valentijns-box

Cupido heeft ons geraakt! 💘 Verwen jezelf of een ander deze Valentijn met een warme, liefdevolle seizoens-boekenbox van So Many Pages ❤️! Je ontvangt een Nederlands (vertaalde) Young Adult Romance met minstens 4 tot 6 goodies. Voor de zachte prijs van 29,99 inclusief levering zorgt So Many Pages ervoor dat jij in de watten gelegd wordt deze Valentijn. De levering vindt plaats op 8 of 9 februari, zodat jij ‘m ruim op tijd voor Valentijn in huis hebt!

Let op: de voorraad is beperkt! De vorige seizoensgebonden boxen zijn in no-time uitverkocht, dus wacht niet te lang!

Let op: deze box staat los van onze reguliere boekenboxen!

Verschijningsdatum: 30-03-2022

Ketting van ijzer is het tweede deel in De laatste uren-trilogie van internationale bestsellerauteur Cassandra Clare. Deze serie speelt zich af in de populaire Schaduwjagerswereld. De eerste druk is een special limited edition!

Deze eenmalige luxe editie wordt geleverd als een gebonden boek met een prachtig stofomslag met koudfolie, een leeslint en een extra katern.

Alles lijkt goed te gaan in Cordelia’s leven: ze is verloofd met James, ze woont in Londen met haar vrienden en ze ziet haar vader binnenkort weer. Ook heeft ze Cortana, een legendarisch zwaard, in haar bezit. Maar schijn bedriegt: de verloving is een list, ze kan het zwaard niet aanraken zonder zich eraan te branden en er loopt een massamoordenaar rond die het gemunt heeft op de Schaduwjagers. Terwijl ze samen met haar vrienden jacht maakt op de moordenaar ontdekt Cordelia dat iedereen een geheim met zich meedraagt. Wie kan ze nog vertrouwen?

Cassandra Clare is een van de populairste en best verkopende YA-auteurs ter wereld. Ze brak door met The Mortal Instruments (Kronieken van de Onderwereld). Wereldwijd zijn er meer dan 50 miljoen exemplaren van haar boeken verkocht. Haar boeken zijn in meer dan 35 talen vertaald en ook succesvol verfilmd.

‘Met haar krachtige personages en indrukwekkende verhaalopbouw weet Clare de lezer mee te nemen in een rollercoaster waar je niet zomaar uitstapt.’ Fantasywereld.nl

Verschijningsdatum: 22-02-2022

Het vervolg op De genezer van Zalindov is er! De eerste druk (pre-order) is een prachtige limited edition met exclusief omslagontwerp,  geïllustreerde schutbladen en een interview met Sarah J. Maas!

Wees de eerste die deze prachtige hardback in huis heeft.

Voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en Suzanne Collins

Kiva Meridan heeft de Elementproeven overleefd. Na tien afschuwelijke jaren verruilt ze de tralies van Zalindov voor de stadsmuren van Vallenia. Nu ze haar vrijheid terug heeft kan ze zich richten op het doel waar ze al sinds haar arrestatie op zint: wraak. Om te beginnen moet ze binnen de rebellenbeweging op zoek naar haar broer Torell en haar zus Zuleeka, zodat ze kunnen terugeisen wat hun familie toebehoort: de troon van Evalon. Maar onder het wakend oog van kroonprins Jaren is het bijna onmogelijk om ongezien het paleis uit te komen – tot de avond van het rivierfestival.

Dankzij een list van Torell en Zuleeka wordt Kiva met hen verenigd. Maar het weerzien is allesbehalve de hereniging waarop ze had gehoopt. Kiva’s loyaliteit wordt zwaar op de proef gesteld terwijl ze haar hart langzaam verliest aan de kroonprins. Om ook deze keer te overleven moet Kiva navigeren door een web van leugens, politieke spelletjes en intriges aan het hof. Kan ze voorkomen dat ze haar familie opnieuw kwijtraakt?

Pers en boekverkopers

‘Soms worden er boeken aangekondigd waarvan je gewoon weet dat ze goed zijn. Het eerste woord dat in mij opkwam toen ik het boek uit had, was: briljant.’ Nicole, boekhandel Dominicanen, Maastricht

De genezer van Zalindov is aanrader voor liefhebbers van auteurs als Sarah J. Maas, Maggie Furey, Suzanne Collins, Jennifer L. Armentrout en Leigh Bardugo.’ Emopheliac.nl

‘Een prachtig fantasyboek!’ Merel, boekhandel Maashorst, Uden

Verschijningsdatum: 19-04-2022

De eerste oplage verschijnt in een prachtige limited edition!

Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black.

Prinses Lara heeft maar één gedachte voor haar kersverse echtgenoot op hun trouwdag: ik zal jouw koninkrijk op de knieën krijgen. Als enige route door een door stormen geteisterde wereld controleert het Koninkrijk der Bruggen alle handel en reizen tussen landen, waardoor de heerser zichzelf kan verrijken en zijn vijanden kan beroven, inclusief Lara’s thuisland. Lara is van kinds af aan opgeleid tot spion, dus wanneer ze als bruid naar de koning wordt gestuurd onder het mom van vrede, is ze bereid alles te doen wat nodig is om de verdediging van het ijzersterke Koninkrijk der Bruggen te doorbreken.

Maar als ze haar nieuwe thuis – een weelderig paradijs omringd door stormachtige zeeën – en haar nieuwe echtgenoot, Aren, leert kennen, begint Lara zich af te vragen waar het ware kwaad zit. Wat ze ziet is een koninkrijk dat vecht om te overleven, en een koning die zijn volk fel beschermt. Terwijl haar missie laat inzien wat het betekent om de brug te beheren, kan Lara de sudderende aantrekkingskracht tussen haar en Aren onmogelijk negeren. Met haar doel bijna binnen handbereik zal Lara haar eigen lot moeten bepalen: wordt ze de vernietiger van een koning of de verrader van haar volk?

In de pers

‘Alles wat ik zoek in een fantasyboek.’ Sarah J. Maas

‘Een episch verhaal boordevol actie over liefde, wraak en verraad.’ Jennifer Estep, New York Times-bestsellerauteur van Kill the Queen

‘Voortreffelijk, fenomenaal en sexy. Het Koninkrijk der Bruggen is de belichaming van fantasierijke romantiek. Ik was dol op Jensens wereld en personages. Aren en Lara waren zowel individueel als samen fantastisch, een koppel waar je van begin tot eind om zult geven.’ Olivia Wildenstein, USA Today-bestsellerauteur van Feather