Verschijningsdatum: 01-09-2026
Dit is de Nederlandse Limited Edition (SMP-Exclusive) van ‘De Schelm en de Maan’, deel 2 in de ‘The Stonewater Kingdom’-serie van Rachel Gillig.
Het boek verschijnt als hardcover met enkelzijdig stofomslag, naked cover met folie, full color bedrukt boekblok, bedrukte schutbladen en een leeslint.
Aisling Cathedral ligt in puin. Het gerucht gaat dat Rodrick, Bartholomew en Maude dood zijn, en de koning heeft Sybil tot zijn bruid genomen. Om hun verbintenis te tonen en zijn macht over Traum te versterken, stelt hij voor om een reeks toernooien te organiseren in de gehuchten. Gevangen en gedrogeerd blijft Sybil vastbesloten om hem te verslaan, zoals ze ooit de Omina versloeg, zelfs als ze daarmee het geloof van het koninkrijk – en zichzelf – vernietigt. Maar dan verschijnt een mysterieuze schurk ten tonele, een man zonder naam en zonder herinneringen, die misschien wel Sybils kans is om de macht van de koning te breken. Want in een land waar verhalen zich herhalen en waar een koning even wreed kan zijn als een god, is de enige manier om het geloof van het Stonewater Kingdom echt te vernietigen, door het te redden.