Limited Edition boeken | Prachtige edities | So Many Pages

Limited Edition boeken

Zo nu en dan komen er boeken uit in Limited Edition die je gewoon niet mag missen! Een Limited Edition kan bijvoorbeeld mooie sprayed edges hebben, een brief van de auteur of extra fanart. Limited Edition boeken zijn gewild: soms is het zelfs zo, dat ze zijn uitverkocht nog voordat ze gepubliceerd worden! Geen paniek, wij zorgen dat jij ze op de dag van release in huis hebt. Wees de allereerste die ze in huis heeft door ze te pre-orderen bij So Many Pages!

Auteur: Sarah Sprinz
Verschijningsdatum: 29-03-2023
Serie: Dunbridge Academy (deel 1)
Prijs: €23,99

De eerste druk van Dunbridge Academy verschijnt in luxe editie met softcover & bedrukt boekblok.

Deel 1 van de Dunbridge Academy-serie

Sluit perfect aan bij de dark academia-trend op Instagram en TikTok

Emma kon haar geluk niet op toen ze werd aangenomen op Dunbridge Academy, een exclusieve kostschool vlak bij de Schotse hoofdstad Edinburgh. Tussen deze eeuwenoude muren hebben haar ouders elkaar ooit ontmoet, en nu hoopt Emma er antwoord te vinden op de vraag waarom haar vader jaren geleden spoorloos uit haar leven is verdwenen. Daarbij kan ze geen afleiding gebruiken, maar het verraderlijke Dunbridge blijkt twee gezichten te hebben. Overdag zitten alle studenten diep over hun in leer gebonden boeken gebogen, maar tijdens de geheime middernachtsfeesten en nachtelijke uitstapjes door de oude gangen komt een andere kant van de academie naar boven. Een kant waar intrige en macht de boventoon voeren, en waar klassenoudste Henry de scepter zwaait. Kan Emma het hoofd koel houden in deze slangenkuil?

Auteur: Danielle L. Jensen
Verschijningsdatum: 31-03-2023
Serie: Koninkrijk-serie (deel 2)
Prijs: €23,99

De 1e druk van De koningin van verraad verschijnt in Limited Edition met exclusief omslagontwerp, bedrukt linnen, geïllustreerde schutbladen, dubbelzijdig bedrukt stofomslag en auteursbrief.

Deel 2 in de Koninkrijk-serie.

Als alles wat Lara liefheeft wordt bedreigd moet ze beslissen voor wie – en wat – ze vecht: voor haar koninkrijk, voor haar man of voor zichzelf?

Lara was koningin, maar leeft nu in ballingschap als verrader. Niet lang geleden heeft ze moeten toekijken hoe haar eigen vader Ithicana veroverde, zonder dat ze ook maar iets kon doen om hem te stoppen. Als ze erachter komt dat haar man Aren tijdens de strijd niet vermoord, maar gevangen genomen is, weet Lara dat er maar één reden is waarom haar vader hiervoor heeft gekozen: Aren dient als lokaas voor zijn verraderlijke dochter.

Voor Lara zit er niets anders op: ze zal terugkeren naar Ithicana met een plan om niet alleen koning Aren, maar ook het Koninkrijk der Bruggen te bevrijden uit de klauwen van haar vader. Hiervoor zal ze zijn eigen wapens tegen hem moeten gebruiken: de zussen van wie ze het leven heeft gespaard. Al snel zijn er meer tegenstanders dan Lara had verwacht. Niemand is te vertrouwen en vijanden en bondgenoten wisselen van kant. Maar haar grootste tegenstander is misschien juist wel de man die ze probeert te bevrijden – de man die ze heeft verraden.

Auteur: Adrian Stone
Verschijningsdatum: 05-04-2023
Prijs: €24,99

De 1e druk van De Duivel Trilogie verschijnt in Limited Edition met dubbelzijdig bedrukt stofomslag, glimmend folie op de glas-in-lood elementen, omslagillustraties van wereldster Erik Kriek, speciaal bandmateriaal met goud bedrukt, goud op snee bedrukt boekblok, nieuw voorwoord van de auteur, leeslintje, nieuwe wereldkaart in kleur van Carolia en een stadsaanzicht van Kraznach op de schutbladen (getekend door Brian van Hunsel). 

Een zeer exclusieve, gebonden limited edition van Adrian Stones bekende De Duivel Trilogie in omnibus, ter ere van het tienjarig jubileum van de serie. Compleet met stofomslag, goudbedrukt boekblok, leeslint, twee nieuwe vierkleurenkaarten en meer. Het verhaal van Marak Viervinger begint met de verschrikkelijke Zabatha, leider en profeet van de Cataristen en de trouwste dienaar van de verboden god Cataris, die in de jeugdige Marak, een kind nog, een uitzonderlijk talent ontdekt om magie te kanaliseren. In deze wereld, waarin priesters en monniken de energie van hun god kunnen omzetten in magie, ziet Zabatha in de jeugdige Marak een pion van het kwaad die de Cataristen weleens de wereldheerschappij zou kunnen bezorgen. De arme Marak weet van niets. Erger nog, hij is voor het leven getekend en wordt nu beschouwd als een aanhanger van de gevreesde Cataristen. Hogepriesteres Verina neemt het voor hem op en Marak stemt in met haar verzoek de Proef te ondergaan, om erachter te komen hoe groot zijn talent precies is. De gevolgen blijven niet uit… Zo begint de spannende saga van Marak Viervinger.

Auteur: Nicole Arend
Verschijningsdatum: 12-04-2023
Prijs: €22,99

De eerste druk van Vamps: Vers Bloed verschijnt in Limited Edition met roze op snee.

Twilight meets Vampire Academy meets Harry Potter!

Welkom op Vamps!

Dillon wordt door zijn vader naar deze afgelegen school in de Zwitserse Alpen gestuurd. Hij heeft niets gemeen met de andere leerlingen: ze zijn arrogant, bloedmooi en… vampiers. Wat doet hij hier? Maar algauw komt Dillon erachter dat hij anders is dan hij altijd dacht. Ook al komt hij niet uit een machtige vampierfamilie, hij blijkt de meest bijzondere leerling van allemaal:. Bloed liegt niet. En terwijl Dillons krachten als vampier groeien, groeit ook het gevaar…

Auteur: Jennifer L. Armentrout
Verschijningsdatum: 05-04-2023
Prijs: €25

De 1e druk van De Strijd van Twee Koninginnen verschijnt in Limited Edition zilveren kleur op snee, boekenlegger en exclusieve fanart.

Deel 4 van de Blood and Ash-serie.

‘De strijd van twee koninginnen’, het spannende nieuwe deel in de Blood and Ash-serie van Jennifer L. Armentrout gaat verder waar ‘Kroon van gouden beenderen’ ophield.

Casteel weet maar al te goed hoe sluw en slecht de Bloedkoningin is. Toch is hij verbijsterd als hij over haar gruwelijke daden hoort. Poppy is vastbesloten om de koning te bevrijden, maar heeft daarvoor de hulp nodig van de generaals van Atlantië. Beiden moeten alles in de strijd gooien om een einde te maken aan wat de Bloedkoningin is begonnen. Dat betekent dat Poppy in het reine moet komen met de profetie die ze al zo lang vreest. De profetie die laat zien wie ze werkelijk is.

Auteur: Jill Mansell
Verschijningsdatum: 18-04-2023
Prijs: €22,99

De 1e druk van Het Zonnetje in Huis verschijnt in Limited Edition met prachtig bedrukt boekblok (op = op).

Het zonnetje in huis van Jill Mansell zit vol verrassingen. Wie had kunnen denken dat de excentrieke Edgar Allsopp de oplossing zou hebben voor Lou’s problemen? Hij biedt haar een baan en een dak boven haar hoofd in het dorp Foxwell in de Cotswolds. Een heerlijke plek, waar toevallig ook nog Remy woont, de nogal aantrekkelijke oudere broer van Lou’s vriend Sammy. Niet dat Remy haar ziet staan, maar toch… De immer knorrige Edgar heeft echter wel een voorwaarde, waar Lou over moet zwijgen. Kan Lou zich aan die belofte houden?

Auteur: Angela Slatter
Verschijningsdatum: 18-04-2023
Prijs: €23,99

De eerste druk van Het lied van de zee verschijnt in Limited Edition met bedrukt boekblok, blauwe folie, geïllustreerde schutbladen, fanart, auteursbrief en een exclusief kort verhaal.

Voor de lezers van V.E. Schwab, Naomi Novik en Katherine Arden.

Lang geleden floreerde Miren O’Malleys familie dankzij een deal die ze hadden gesloten met de Meermensen: veiligheid voor hun schepen op zee in ruil voor een bijna onbetaalbare prijs. Die belofte hebben ze echter al vele jaren niet kunnen waarmaken. Mirens oma is vastbesloten om de gloriedagen die zij zich nog kan herinneren terug te laten keren, zelfs als dat betekent dat ze Miren haar vrijheid moet ontnemen. Haar oma leert haar dat de O’Malleys een machtige familie horen te zijn die zich houdt aan de eeuwenoude traditie die hen al generatieslang ondersteunt:

Eén kind is voor de familie.

Eén kind is voor de kerk.

En één kind is voor de zee.

Auteur: Leigh Bardugo
Verschijningsdatum: 18-04-2023
Serie: Alex Stern-serie (deel 2)
Prijs: €23,99

De 1e druk van Duivelsvlucht verschijnt in Limited Edition met exclusief omslagontwerp in de stijl van het populaire Dark Academia-thema, geïllustreerde schutbladen en bewerkt boekblok met deckled edges.

Alex Stern is terug met een nieuwe moordmysterie vol duistere magie binnen de Ivy League-elite op de prestigieuze Yale University. Alles draait om macht, privilege en moord. Dit is de duistere en decadente wereld van het geheime genootschap, het Negende Huis.

Galaxy ‘Alex’ Stern is vastbesloten om Darlington uit de hel te bevrijden – zelfs al dit haar toekomst op Lethe en Yale zal kosten. Maar Alex speelt met krachten die ver buiten haar vermogens liggen en wanneer de docenten een voor een dood worden gevonden, weet ze zeker dat dit geen ongelukken zijn. Er raast iets moordlustigs door het stadje New Haven. Als Alex wil overleven, zal ze korte metten moeten maken met de monsters uit haar verleden en de duisternis die zich binnen de muren van de universiteit heeft genesteld.

Auteur: Victor Dixen
Verschijningsdatum: 30-05-2023
Serie: Vampyria (deel 1)
Prijs: €24,99

De 1e druk van Hof van Schaduw verschijnt in Limited Edition met goudfolie, goud op snee, een charactercard, een bookplate en een speciale brief van de auteur voor Nederlandse en Vlaamse fans.

Deel 1 van de Vampyria-serie.

Vampyria, de YA-bestsellerserie van de Franse schrijver Victor Dixen, is in Frankrijk een ware sensatie. Hof van Schaduw is het eerste deel en verschijnt nu ook in het Nederlands, in een eenmalige luxe editie. Huiveringwekkend spannend en betoverend mooi! Het is 1715 als Zonnekoning Lodewijk XIV sterft. Vanaf dat moment leeft hij voort als Schaduwkoning van de vampieren en houdt hij grote delen van Europa in een ijzeren greep. Gewone stervelingen dienen zich te houden aan strenge regels en moeten de vampieraristocratie letterlijk van vers bloed voorzien. Drie eeuwen later zit de Schaduwkoning nog steeds stevig in het zadel, maar het verzet onder de gewone mensen groeit. Wanneer Jeannes ouders en broer vermoord worden vanwege hun geheime activiteiten, zweert Jeanne wraak te nemen op de Schaduwkoning. Ze doet zich voor als vampier en wordt toegelaten tot de school op Versailles waar jonge edelen worden opgeleid voor het hof. Nu moet ze als enige sterveling zien te overleven tussen de ondoden…

Auteur: Erin Doom
Verschijningsdatum:13-06-2023
Prijs: €24,99

De 1e druk van De Tranenmaker verschijnt in Luxe Editie met bedrukt boekblok.

Binnen de muren van Grave, het weeshuis waar Nica opgroeide, werden altijd al verhalen verteld bij het kaarslicht. De bekendste was die van de tranenmaker, een mysterieus figuur met ogen zo helder als glas, en de veroorzaker van alle angsten die mensen voelen.

Op haar zeventiende lijkt het moment gekomen om de verhalen uit haar kindertijd achter zich te laten. Nica’s droom wordt werkelijkheid wanneer Mr. en Mrs. Milligan haar adopteren. Maar ze is niet de enige. Rigel, een rusteloze, mysterieuze wees, wordt ook uit Grave weggehaald. En hij is de laatste persoon die Nica als adoptiebroer zou wensen. Rigel is intelligent, speelt betoverend piano en is onvoorstelbaar knap, maar heeft een donkere, onaangename kant.

Hoewel Nica en Rigel een verleden delen vol verdriet en gebrek aan liefde, is het onmogelijk om samen te wonen. Vooral als de legende hen achtervolgt en de tranenmaker echt lijkt te bestaan. Maar Nica heeft er alles voor over om haar droom te beschermen, en alleen als ze haar angsten onder ogen komt zal ze haar vleugels kunnen uitslaan, zoals de vlinder waarnaar ze vernoemd is.

Auteur: Casey McQuiston
Verschijningsdatum:07-06-2023
Prijs: €19,99

De Nederlandse Luxe Editie van I Kissed Shara Wheeler verschijnt in paperback met kleur op snee en spot-uv & ansichtkaart met fan-art.

‘I kissed Shara Wheeler’ van Casey McQuiston is een humoristische YA-roman, perfect voor de fans van John Green en Becky Albertalli.

De grootste wens van Chloe Green is om gekozen te worden om aan het einde van het schooljaar de afscheidsrede te houden. Er is één tegenstander: Shara Wheeler, de prom queen en de dochter van de directeur. Een maand voor haar afstuderen zoent Shara Chloe en dan verdwijnt ze opeens. Chloe gaat op onderzoek uit en komt erachter dat ze niet de enige is die door Shara is gezoend. Ze hebben allemaal een cryptisch briefje ontvangen en moeten hun best doen om Shara te vinden.

Auteur: Rebecca Yarros
Verschijningsdatum: 16-06-2023
Serie: The Empyrean (deel 1)
Prijs: €33,49

Tijdelijk met gratis verzending (zo snel mogelijk na release) & gereduceerde prijs!

LIMITED FIRST PRINT EDITION―featuring spray-painted edges with stenciled flying dragons, as well as gorgeously detailed map endpapers. This breathtaking first edition is only available for a limited time and while supplies last.

Twenty-year-old Violet Sorrengail was supposed to enter the Scribe Quadrant, living a quiet life among books and history. Now, the commanding general―also known as her tough-as-talons mother―has ordered Violet to join the hundreds of candidates striving to become the elite of Navarre: dragon riders.

But when you’re smaller than everyone else and your body is brittle, death is only a heartbeat away…because dragons don’t bond to “fragile” humans. They incinerate them.

With fewer dragons willing to bond than cadets, most would kill Violet to better their own chances of success. The rest would kill her just for being her mother’s daughter―like Xaden Riorson, the most powerful and ruthless wingleader in the Riders Quadrant.

She’ll need every edge her wits can give her just to see the next sunrise.

Yet, with every day that passes, the war outside grows more deadly, the kingdom’s protective wards are failing, and the death toll continues to rise. Even worse, Violet begins to suspect leadership is hiding a terrible secret.

Friends, enemies, lovers. Everyone at Basgiath War College has an agenda―because once you enter, there are only two ways out: graduate or die.

Auteur: V.E. Schwab
Verschijningsdatum: 20-06-2023
Serie: Schemering-trilogie (deel 2)
Prijs: €24,99

De 1e druk van De Kleuren van Schaduw verschijnt met dubbelzijdig omkeerbaar stofomslag, glitterlinnen + unieke bandstempel, boekblokbedrukking met doorlopende kaart en een extra verhaal.

Na deel 1 nu ook deel 2 van de Schemering-serie in limited edition, inclusief extra verhaal over de wereld van Lila en Kell

Het is vier maanden geleden dat de steen in het bezit van Kell kwam. Vier maanden sinds zijn pad kruiste met dat van Lila Bard. Vier maanden sinds prins Rhy gewond raakte en de beruchte tweeling van Wit Londen werd verslagen. Nu, rusteloos sinds hij is gestopt met het smokkelen van magische goederen, wordt Kell ’s nachts geplaagd door duistere dromen, en overdag door herinneringen aan Lila.

Intussen maakt Rood Londen zich op voor de Element Spelen, een extravagante internationale magiewedstrijd die bedoeld is ter vermaak en om aangrenzende landen te vriend te houden. Men heeft het zo druk met de voorbereidingen dat niemand doorheeft dat een piratenschip vol oude bekenden steeds dichterbij komt. En dat een ander Londen, ver weg, langzaam aan kracht begint te winnen. Want een schaduw die ’s nachts verdwijnt, zal de volgende ochtend weer verschijnen. En de balans van magie is kwetsbaar. Als één stad opbloeit, moet een andere ten onder gaan.

Auteur: Holly Black
Verschijningsdatum: 27-06-2023
Serie: Erfgenaam-serie (deel 1)
Prijs: €22,99

De eerste druk van De Gestolen Erfgenaam verschijnt in een Limited Edition met goudfolie, bedrukt boekblok, geïllustreerde schutbladen en exclusieve bandstempel.

Deel 1 in de Erfgenaam-serie.

Een onwillige prins. Een weggelopen koningin. En een zoektocht die hen allebei kan vernietigen.

Het is acht jaar geleden dat de Strijd met het Serpent beslecht werd. In het kille noorden heeft vrouwe Noren van het Hof der Tanden de IJzige Citadel terugveroverd. Daar smeedt ze een plan om monsters van hout en sneeuw te scheppen met behulp van een oude relikwie. De zelfgemaakte wezens zullen zich gedragen als marionetten en niets lijkt Noren nog tegen te houden om haar wraak uit te voeren.

Haar dochter Suren, kroonprinses van het Hof der Tanden en de enige persoon die nog invloed op haar heeft, is gevlucht naar de mensen­wereld. Net op het moment dat Suren denkt dat iedereen haar vergeten is wordt ze gevonden door niemand minder dan prins Eik, erfgenaam van Elfhame. Dit is de man waar ze ooit mee had moeten trouwen en ook de man waar ze al jarenlang een hekel aan heeft. Eik, inmiddels zeventien, is nog even charmant, mooi en manipulatief. Hij is op een missie die hem naar het noorden zal leiden en heeft Surens hulp hard nodig. Maar als ze akkoord gaat zal ze haar hart moeten beschermen tegen de jongen die ze ooit kende en de prins die ze voor geen goud vertrouwt…

Auteur: Emily J. Taylor
Verschijningsdatum: 27-06-2023
Prijs: €24,99

De 1e druk van Hotel Magnifique verschijnt als Limited Edition in een prachtige gebonden editie, met goudfolie op omslag, paars op snee en een stofomslag.

Stap in de magische wereld van Hotel Magnifique: gouden plafonds, champagnefonteinen en betoverende feesten. Elke nacht om klokslag 00.00 uur verschijnt het ergens anders. Wanneer Hotel Magnifique opduikt in de stad van de 17-jarige Jani, grijpt ze haar kans. Ze regelt een baan in het hotel voor haar en haar zusje, maar eenmaal binnen worden ze van elkaar gescheiden. Jani ontdekt al gauw dat er duistere geheimen schuilgaan achter de glimmende façade. Met een knappe, jonge portier als haar enige bondgenoot probeert Jani het geheim te ontrafelen én haar zus te bevrijden.

Auteur: Cassandra Clare
Verschijningsdatum: 28-06-2023
Serie: De Laatste Uren
Prijs: €34,99

De Limited Edition van Ketting van Doornen wordt geleverd als gebonden boek met stofomslag voorzien van koudfolie en preeg, een bandstempel, een leeslint, een exclusief verhaal en tien paginagrote zwart-witillustraties van de hoofdpersonages. Wij voegen ook de Character Cards bij je boek (je ontvangt het boek hierdoor dus op 29-06-2023).

LUXE EDITIE In Ketting van doornen, het derde en laatste deel in De laatste uren-serie, keert bestsellerauteur Cassandra Clare nog een keer terug naar de schaduwjagerswereld. Eerder verschenen ook Ketting van goud en Ketting van ijzer. Eenmalige luxe editie die je absoluut niet wilt missen! Cordelia Carstairs is alles kwijtgeraakt wat haar dierbaar was. In een korte periode heeft ze haar vader zien sterven, zijn haar plannen om parabatai te worden met haar beste vriendin Lucie verwoest en zag ze haar huwelijk met James Herondale op de klippen lopen. Het ergste is nog dat ze nu verbonden is aan een oude demon, Lilith, waardoor ze haar speciale schaduwjagers krachten verliest… Deze luxe editie wordt geleverd als gebonden boek met stofomslag voorzien van koudfolie en preeg, een bandstempel, een leeslint, een exclusief verhaal en tien paginagrote zwart-witillustraties van de hoofdpersonages. Kortom: een must-have voor alle fans van Cassandra, die met ruim 50 miljoen verkochte boeken en succesvolle verfilmingen een van de best verkopende YA-auteurs ter wereld is. ‘Wauw, wauw, wauw, wat is deze mooi geworden! De voorkant glanst je tegemoet (…). Daarnaast beschikt deze editie over een paar supertoffe extra’s.’ Boekhopper.nl over de luxe editie van De laatste uren 2 – Ketting van ijzer

Auteur: Sarah J. Maas
Verschijningsdatum: 04-07-2023
Serie: De Glazen Troon (deel 2)
Prijs: €25

De 1e druk van De Donkere Kroon verschijnt met dubbelzijdig stofomslag met illustratie, twee binnenwerkillustraties, eigen omslagontwerp (Boekerij), unieke bandstempel, prachtige schutbladen, zilverfolie op het stofomslag en bedrukt boekblok.

Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon

Celeana Sardothien – sterk en dodelijk gevaarlijk, maar ook kwetsbaar… Ze is een sluipmoordenares met een mysterieus verleden en het enige wat ze wil is haar vrijheid. Dan wordt tegen haar wil betrokken bij de strijd tegen het kwaad dat haar wereld bedreigt, een strijd die haar meer leert dan ze ooit voor mogelijk had gehouden.

Celaena Sardothien mag dan de kampioen van de koning zijn geworden, haar trouw aan de kroon is nihil. Ze balanceert op een levensgevaarlijk koord dat bij één verkeerde beweging kan breken. Dan blijken er nog meer duistere krachten aan het werk dan Celaena al vermoedde en komt alles wat ze liefheeft in gevaar. Ze zal keuzes moeten maken: wie kan ze vertrouwen en wie is het waard om voor te vechten?

Auteur: Mona Kasten
Verschijningsdatum: 06-07-2023
Serie: Maxton Hall-serie (deel 2)
Prijs: €22,99

De 1e druk van De Geheimen van Maxton Hall College verschijnt met bedrukt boekblok.

De perfecte match voor de dark academia-trend op Instagram en TikTok

Geld, glamour, luxe en macht: de vier zaken die de dienst uitmaken op Maxton Hall College en vier kwaliteiten die Ruby Bell niet bezit. Maxton Hall is een van de duurste, meest gerenommeerde privéscholen van Engeland en de klassieke Maxton Hall-student is een nazaat van een eeuwenoud adellijk geslacht, van invloedrijke politici of van grootheden uit de zakenwereld, geen dood­gewoon meisje met een studiebeurs. Daarom wil Ruby het liefst zo snel mogelijk afstuderen en in de tussentijd zo min mogelijk opvallen.

Ruby had nooit verwacht dat ze verliefd zou worden op James Beaufort, de schatrijke, ogenschijnlijk onbereikbare erfgenaam van het Beaufort herenmode-imperium. Maar onder zijn arrogantie bleek een heel andere James te zitten: een gevoelige jongen vol dromen, die perfect bij Ruby leek te passen… tot hij haar voor de ogen van iedereen liet vallen. Ruby is er kapot van. Nog nooit heeft ze zulke intense gevoelens voor iemand gehad en nog nooit is ze zo diep gekwetst. Ze wil haar oude leven terug, toen ze nog niemand kende op Maxton Hall en geen deel uitmaakte van de elitaire en verdorven wereld van haar klasgenoten. Maar ze kan James niet vergeten. Ze leven in compleet andere werelden, maar wat als ze toch voor elkaar zijn voorbestemd?

Auteur: V.E. Schwab
Verschijningsdatum: 25-07-2023
Serie: Cassidy Blake (deel 1)
Prijs: €20,99

De 1e druk van Stad van Geesten verschijnt als Limited Edition: geplakt gebonden, bedrukt boekblok, zilverfolie op het voorplat, illustraties in het binnenwerk, kaart in het binnenwerk en geïllustreerde schutbladen.

Voor de lezers van Nevermoor van Jessica Townsend, Neil Gaiman, J.K. Rowling en alle lezers van Gallant

Cassidy Blakes ouders zijn The Inspecters, een (best wel amateuristisch) team spokenjagers. In tegenstelling tot haar ouders die in het duister tasten, kan Cassidy zelf wél geesten zien. Sterker nog, haar beste vriend Jacob is een geest.

Als The Inspecters besluiten om het behekste Edinburgh in Schotland te bezoeken voor hun nieuwe tv-show, moeten Cassidy – en Jacob – mee. In Schotland is Cassidy omgeven door geesten, die niet allemaal even onschuldig zijn. En als ze Lara ontmoet die ook geesten kan zien, leert Cassidy dat ze een tussenreiziger is. Blijkbaar is het haar taak om ervoor te zorgen dat geesten voor eens en voor altijd achter de sluier blijven die de wereld van de doden scheidt van die van de levenden.

Cassidy weet nog niet zeker of ze deze nieuwe missie wil aangaan, maar ze weet wel dat de sinistere Rode Raaf die in de stad rondspookt niet in haar wereld thuishoort. Door haar krachten komt Cassidy in een episch gevecht terecht dat door de wereld van de levenden en de doden trekt. Ze zal alles op alles moeten zetten om heelhuids terug te keren en haar dierbaren te redden.

Auteur: Catherine Doyle
Verschijningsdatum: 25-07-2023
Serie: Vervolg op Twin Crowns
Prijs: €24,99

Verschijningsdatum: 05-07-2023

De 1e druk van Cursed Crowns verschijnt in Limited Edition met bedrukt boekblok, goudfolie en boekenlegger. 

Deel 2: het vervolg op Twin Crowns.

TikTok made me buy it! Romantasy voor fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo. De meest verslavende fantasy-romance van dit jaar!

Tweelingkoninginnen Wren en Rose hebben hun kroon opgeëist, maar niet iedereen is daar blij mee. Om de harten van de mensen te veroveren begint Rose aan een koninklijke rondreis door Eana. Door een ontmoeting met een doodgewaande man komt ze er echter achter dat er meer geheimen in het koninkrijk zijn dan ze dacht.

Wren vindt de hele reis tijdverspilling. Zij knijpt er stiekem tussenuit naar het ijskoude noorden, om hun gevangengenomen grootmoeder Banba te redden. Alarik, koning van het noorden, doet haar in ruil voor Banba’s vrijlating een dodelijk, magisch voorstel. In haar wanhoop stemt Wren in, maar dit heeft verstrekkende gevolgen. Als kort daarop een oude vloek herleeft, moeten de zusjes de krachten bundelen om het koninkrijk te redden. Maar dat is nu net niet hun sterkste kant…

Auteur: Scarlett St. Clair
Verschijningsdatum: 26-07-2023
Serie: Hades X Persephones (deel 1)
Prijs: €22,99

De 1e druk van A Touch of Darkness verschijnt in Limited Edition met print op snee, gekleurde schutbladen en een leeslint.

‘A touch of darkness’ is het eerste deel in de fantasy-serie Hades x Persephone van Scarlett St. Clair, over de verboden liefde tussen twee goden.

Persephone is de godin van de Lente, maar ze doet haar geboorterecht geen eer aan: bloemen verwelken wanneer zij ze aanraakt. Ze verhuist naar New Athens en hoopt daar een onbezorgd leven te kunnen leiden als doodgewone journalist. Dan ontmoet ze Hades, de god van de Dood. Hij stelt haar voor een onmogelijke keuze: leven creëren in de onderwereld of voor altijd haar vrijheid verliezen. Haar geheimen staan op het punt onthuld te worden wanneer haar gevoelens voor Hades sterker worden…

Auteur: Andrzej Sapkowski
Verschijningsdatum: 22-08-2023
Serie: Witcher (deel 1)
Prijs: €25

De 1e druk van De Laatste Wens verschijnt als verzamelaarseditie: gebonden met stofomslag, exclusief omslagontwerp, leeslint en bedrukte schutbladen.

Een van de populairste fantasyseries ooit geschreven: voor het eerst in prachtig verzorgde verzamelaarseditie

‘Het ambitieuze antwoord op Game of Thrones.’ VPRO Gids

Geralt van Rivia is een witcher: een uitstekend getrainde vechter met magische krachten die klussen uitvoert voor mensen uit alle lagen van de bevolking: van boeren tot koningen. Zo raakt hij tegen wil en dank betrokken bij de plannen van spionnen, machthebbers en verleidelijke tovenaressen. Maar de grootste machtsstrijd staat hem nog te wachten…

De laatste wens is het eerste boek over Geralt van Rivia, een betoverende verhalenbundel en onmisbare introductie tot de wereld van The Witcher die wereldwijd al miljoenen lezers trok en behoort tot de absolute hoogtepunten van het fantasygenre.

Auteur: Kerri Maniscalco
Verschijningsdatum: 12-09-2023
Serie: Koninkrijk der Zonden (deel 2)
Prijs: €24,99

De 1e druk van De Prins van Trots verschijnt met fan art, een dubbelzijdig stofomslag, bedrukt boekblok, kaart op de schutbladen en een bandstempel van het zegel van Huize Trots.

Eén zus. Twee duistere prinsen. Oneindig veel bedrog, met een vleugje wraak… Welkom in het Koninkrijk der Zonden.

Nadat ze haar ziel heeft verkocht om koningin van de Verdorvenen te worden reist Emilia naar de Zeven Cirkels met de charmante prins van Toorn, waar ze kennismaakt met een verleidelijke wereld vol duisternis en illusie. Ze belooft zichzelf het hoofd koel te houden en alles op alles te zetten om haar geliefde zus Vittoria te wreken… Zelfs als dat betekent dat ze het aanzoek van de prins van Trots, de koning der demonen, zal moeten accepteren.

De eerste regel aan het hof van de Verdorvenen is: vertrouw niemand. En door de achterbakse prinsen, luxueuze paleizen, mysterieuze feestuitnodigingen en tegenstrijdige aanwijzingen naar wie haar tweelingzus werkelijk heeft vermoord, voelt Emilia zich eenzamer dan ooit. Kan ze Toorn, haar voormalig bondgenoot, wel vertrouwen, of houdt hij gevaarlijke geheimen achter over wie hij echt is?

Auteur: SA Chakraborty
Verschijningsdatum: 26-09-2023
Serie: Schip Marawiti (deel 1)
Prijs: €25,99

De 1e druk van De Avonturen van Amina al-Sirafi verschijnt als Limited Edition met bedrukt boekblok, kaart opde schutbladen, bronzen folie, quote op het linnen en speciale bandstempel.

Een betoverende nieuwe fantasytrilogie voor de fans van Sarah J. Maas, Holly Black, Chloe Gong én natuurlijk S.A. Chakraborty zelf

Amina Al-Sirafi zou tevreden moeten zijn. Tijdens haar legendarische carrière als een van de beruchtste piraten van de Indische Oceaan heeft ze achterbakse schurken, wraakzuchtige koopmansprinsen, verschillende echtgenoten en een echte demon overleefd. Nu kan ze zich samen met haar familie terugtrekken voor een rustig leven.

Maar wanneer ze wordt opgespoord door de obsceen rijke moeder van een voormalig bemanningslid, krijgt ze een baan aangeboden die geen enkele bandiet ooit zou kunnen weigeren: de ontvoerde dochter van haar kameraad opsporen in ruil voor een koninklijk bedrag. Ze krijgt de kans om een laatste avontuur te beleven op haar geliefde schip de Marawati, recht te doen aan een oude vriend en een fortuin te verdienen dat de toekomst van haar familie voor altijd veilig zou stellen. Het lijkt zo’n voor de hand liggende keuze dat het wel Gods wil móét zijn.

Hoe dieper Amina in dit avontuur duikt, hoe duidelijker het wordt dat er meer achter deze klus en de verdwijning van het meisje schuilgaat dan haar is verteld. Want het is een risico om een legende te willen zijn, een laatste kans op glorie te willen en net wat meer kracht te willen bemachtigen… het zou haar wel eens haar ziel kunnen kosten.

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!