Gild (NL Limited Edition) | Raven Kennedy | So Many Pages

Gild (NL Limited Edition)

Gild (NL Limited Edition)

Raven Kennedy - Nederlands - Hardback

Deze speciale editie van de Nederlandse vertaling van Gild verschijnt als hardcover met platte & 3D spotvernis, sprayed edges en kaart aan binnenzijde van het boek.

Bestsellerauteur Raven Kennedy komt met een nieuwe dark romantasy, perfect voor de fans van Sarah J. Maas en Jennifer Armentrout.

Fae lieten deze wereld aan ons over en degenen met de meeste macht, zijn heer en meester.

Goud.

Gouden vloeren, gouden muren, gouden meubels, gouden kleding. In Highbell staat een kasteel, verscholen in bergen van eeuwig ijs, en in dat kasteel is alles van goud.
Ook ik.
Koning Midas redde me vanuit de krochten van mijn wereld, nam me mee naar zijn paleis en plaatste me op een voetstuk. Ik ben zijn meest dierbare bezit. Zijn favoriet. Ik ben de vrouw die hij van goud maakte om aan alle anderen te laten zien dat ik de zijne ben. Dat hij machtig is. Hij beschermde me en in ruil daarvoor schonk ik hem mijn hart. Voor altijd veilig verscholen in zijn gouden paleis.
Tot er een allesverwoestende oorlog uitbreekt en er een deal wordt gesloten.
Alles waarin ik tot dan toe heb geloofd, blijken leugens te zijn. Zelfs mijn liefde voor Midas.
Een gouden kooi is niets meer dan dat. Een kooi.

Nu ben ik vrij, maar de monsters aan de andere kant van de tralies zijn misschien nog wel erger dan een leven in gevangenschap.

Let op: dit boek is een dark romantasy en kan triggers bevatten.

22,95

ISBN: 9789464405705 Categorieën: , , , , , Tag:

Op voorraad

Zet op mijn wishlist
Zet op mijn wishlist

Over de auteur van Gild (NL Limited Edition)

Raven Kennedy is a tea and dark chocolate kind of girl and can often be found binge-watching The Office or The Great British Baking Show. She enjoys writing all kinds of books, because each one brings a different experience. Whatever the genre, she hopes she creates characters you can root for. When she’s not reading or writing, she’s with her family, probably messing up a recipe or going on a hike that she thinks she can do, but in reality she can’t because she remembers that all she does is sit at a computer all day and write her heart out.

Extra details: Gild (NL Limited Edition)

Gewicht 0,600 kg
Afmetingen 21,5 × 13,5 × 3 cm
Taal

Nederlands

Auteur

Uitgever

Uitvoering

Hardback

Pagina's

378

Anderen kochten ook...

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!