Gods & Monsters | Shelby Mahurin | So Many Pages

Gods & Monsters

Gods & Monsters

Shelby Mahurin - Engels - Paperback

Evil always seeks a foothold. We must not give it one. The electrifying conclusion to the New York Times and Indiebound bestselling Serpent & Dove trilogy is perfect for fans of Sarah J.

Maas and Kendare Blake. Lou has spent her whole life running. Now, after a crushing blow from Morgane, the time has come to go home-and claim what is rightfully hers.

But this is no longer the Lou her friends knew. No longer the Lou who captured a chasseur’s heart. A darkness has settled over her, and this time it will take more than love to drive it out.

From Serpent & Dove to Blood & Honey and concluding with Gods & Monsters, Shelby Mahurin’s stunning fantasy trilogy delivers thrills and romance.

11,99

ISBN: 9780063038943 Categorieën: , , , Tag:

Op voorraad

Over de auteur van Gods & Monsters

Shelby Mahurin is de New York Times-bestsellerauteur van de Serpent & Dove-trilogie. Ze groeide op op een kleine boerderij op het platteland van Indiana, waar stokken toverstokken werden en koeien draken. Haar ongebreidelde verbeeldingskracht vervaagde niet met de leeftijd, dus blijft ze elke dag doen alsof, nu met woorden in plaats van met koeien. Als ze niet schrijft, kijkt Shelby naar The Office en leest ze gretig. Ze woont nog steeds in de buurt van die kinderboerderij met haar zeer lange echtgenoot en halfwilde kinderen.

Extra details: Gods & Monsters

Gewicht 0,596 kg
Afmetingen 14 × 20 × 5 cm
Auteur

Pagina's

640

Taal

Engels

Uitgever

Uitvoering

Paperback

Anderen kochten ook...

  • Nederlands

    Dochter van de vuurhoeder

    Angelina Boulley 21,99 Toevoegen
  • Boekenleggers

    Boekenlegger ‘Wolkjes’

    1,99 Toevoegen
  • Boeken

    The Great Godden

    Meg Rosoff 9,99 Toevoegen
  • Het-6-minuten-dagboek-voorkant
    Boeken

    Het 6 minuten dagboek

    Dominik Spenst 16,99 Toevoegen

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!