Het lied van de zee | Angela Slatter | So Many Pages

Angela Slatter - Nederlands - Hardback

Verschijningsdatum: 18-04-2023

De eerste druk van Het lied van de zee verschijnt in Limited Edition met bedrukt boekblok, blauwe folie, geïllustreerde schutbladen, fanart, auteursbrief en een exclusief kort verhaal.

Voor de lezers van V.E. Schwab, Naomi Novik en Katherine Arden.

Lang geleden floreerde Miren O’Malleys familie dankzij een deal die ze hadden gesloten met de Meermensen: veiligheid voor hun schepen op zee in ruil voor een bijna onbetaalbare prijs. Die belofte hebben ze echter al vele jaren niet kunnen waarmaken. Mirens oma is vastbesloten om de gloriedagen die zij zich nog kan herinneren terug te laten keren, zelfs als dat betekent dat ze Miren haar vrijheid moet ontnemen. Haar oma leert haar dat de O’Malleys een machtige familie horen te zijn die zich houdt aan de eeuwenoude traditie die hen al generatieslang ondersteunt:

Eén kind is voor de familie.

Eén kind is voor de kerk.

En één kind is voor de zee.

In de pers:

‘Verbluffend gothic-avontuur… Als je van moedige heldinnen, prachtige taal en een goed doordachte wereld houdt, wil je dit niet missen.’ Publishers Weekly

23,99

EAN: 9789022598801 Categorieën: , , , Tag:

Over de auteur van Het lied van de zee

Angela Slatter is een schrijfster uit Brisbane, Australië. Ze werkt voornamelijk op het gebied van speculatieve fictie, maar heeft zich gericht op korte verhalen sinds ze in 2005 besloot te gaan schrijven, toen ze een Graduate Diploma in Creative Writing behaalde.

Extra details: Het lied van de zee

Gewicht 0,741 kg
Afmetingen 21 × 14 × 4 cm
Auteur

Pagina's

368

Taal

Nederlands

Uitgever

Uitvoering

Hardback

Anderen kochten ook...

  • Engels

    Crush

    Tracy Wolff 24,99 Toevoegen
  • Boeken

    The Memory of Babel

    Christelle Dabos 11,99 Toevoegen
  • Boeken

    House of Hollow

    Krystal Sutherland 9,99 Toevoegen

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!