- Verschijningsdatum:
Marieke Douwes - Nederlands - Paperback
‘Geluk als hoofdgerecht’ is het zomerse tweede deel van de hartverwarmende Het bosrestaurant-serie.
Nu Julie is vertrokken, heeft bosrestaurant Oranjebloesem naar een nieuwe leidinggevende van de bediening nodig. Op de vacature reageert de extravagante Nova. Ze is alleenstaande moeder en met haar ouders heeft ze een gecompliceerde relatie, maar het team en de vaste gasten sluiten haar algauw in hun hart. Heeft ze in het restaurant de familie gevonden die ze haar zoontje Joey zo gunt?
Joey wint ondertussen de zwijgzame boswachter Matthijs voor zich. Ook Nova ziet Matthijs wel zitten, maar ondanks hun aantrekkingskracht houdt hij de boot af. Nova kan geen hoogte van hem krijgen. Waarom durft hij niet toe te geven aan zijn gevoelens?
€17,99
Op voorraad
- Altijd binnen 1-2 werkdagen bezorgd in NL & BE
- Altijd de beste prijzen
- Niet goed of beschadigd? Geld terug!
Over de auteur van Geluk als hoofdgerecht (NL Limited Edition)
Marieke Douwes is een gepassioneerde Nederlandse feelgoodauteur die in 2021 debuteerde met de roman Klavers, Edelweiss & Sachertorte. Na haar succesvolle debuut volgde de populaire serie De Duinen van Westzand en de persoonlijke roman Mijn hart in jouw handen, die genomineerd werd voor Feelgood van het jaar. Haar verhalen staan bekend om hun troostende en hoopvolle karakter, vaak verrijkt met muziek en een vleugje humor. Marieke woont in Noord-Holland en blijft lezers verrassen met hartverwarmende boeken zoals de recente serie Het bosrestaurant. Haar werk nodigt uit om heerlijk bij weg te dromen.
Extra details: Geluk als hoofdgerecht (NL Limited Edition)
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 6 cm |
| Auteur | |
| Taal | Nederlands |
| Doelgroep | |
| Uitgever | |
| Uitvoering | Paperback |
| Pagina's | 224 |




