- Verschijningsdatum:
Christelle Dabos - Nederlands - Hardback
Ophelia’s avontuur zet zich voort in Het geheugen van Babel, het derde deel in de magische Spiegelpassante-serie van Christelle Dabos. Nadat Ophelia een groot geheim in Faroeks boek ontdekte, heeft ze twee jaar en zeven maanden op haar thuisark, Anima, doorgebracht. Maar nu is het tijd om in actie te komen… Ophelia reist onder een valse naam naar de ark van Babel, een kosmopolitische en hypermoderne ark die de parel van het universum wordt genoemd. Zal haar talent als lezer van voorwerpen voldoende zijn om te voorkomen dat ze door haar tegenstanders in een dodelijke val wordt gelokt? En zal ze Thorn, haar verloofde, ooit weer zien? Bovendien moet Ophelia een belangrijk geheim bewaren dat de sleutel tot het verleden kan zijn. Maar het kan ook de toekomst in groot gevaar brengen… Het geheugen van Babel is het derde deel in de reeks: De spiegelpassante. Lees ook De ijzige verloofde (deel 1), De vermisten van Maneschijn (deel 2) en De storm van de echo’s (deel 4). ‘Het geheugen van Babel zit boordevol gedenkwaardige verzinsels: spreuken, gedaanteverwisselingen, voorspellingen, metamorfosen, dromen, arken, de Hemelburcht, manuscripten in geheimcode en betoverde spiegels. Ophelia is de Alice van de eenentwintigste eeuw.’ Il Borghese
€24,99
Beschikbaar via nabestelling|Levertijd: 2-5 werkdagen
- Altijd binnen 1-2 werkdagen bezorgd in NL & BE
- Altijd de beste prijzen
- Niet goed of beschadigd? Geld terug!
Over de auteur van Het geheugen van Babel
Christelle Dabos (Côte d’Azur, Frankrijk, 1980) is een Franse schrijfster, die woont en werkt in het Belgische La Louvière.
Christelle Dabos groeide op in Nice, in een gezin waar iedereen, behalve zijzelf, muzikant was: haar vader is klarinettist – en tevens assistent-directeur van het conservatorium –, haar moeder harpiste, haar broer pianist en haar zus fluitiste. Zelf probeerde ze zonder succes verschillende opleidingen, vooraleer af te studeren als bibliothecaris. In 2005 trok ze naar België, maar slaagde er niet in om daar met haar diploma werk te vinden.
In de zomer van 2007 begon Dabos te schrijven en maakte een eerste versie van wat later haar debuut zou worden. Vlak daarna kreeg ze echter de diagnose kaakkanker. Tijdens de lange revalidatie (Dabos onderging verschillende zware operaties, waarbij een deel van haar kaak werd verwijderd en chirurgen een bottransplantatie uitvoerden) kon ze bijna niet meer praten en leidde ze noodgedwongen een teruggetrokken bestaan. Schrijven werd een uitlaatklep en in 2013 was haar eerste manuscript klaar om deel te nemen aan de wedstrijd die de prestigieuze Franse uitgever Gallimard Jeunesse organiseerde voor zijn 40ste verjaardag. Dabos won en Gallimard Jeunesse publiceerde haar debuut De ijzige verloofde, dat het eerste deel zou worden van de serie De spiegelpassante.
Extra details: Het geheugen van Babel
| Gewicht | 0,666 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4 cm |
| Auteur | |
| Doelgroep | |
| Taal | Nederlands |
| Uitgever | |
| Uitvoering | Hardback |
| Pagina's | 504 |





