Spin the Dawn | Elizabeth Lim | So Many Pages

Spin the Dawn

Spin the Dawn

Elizabeth Lim - Engels - Paperback

Project Runway meets Mulan in this sweeping YA fantasy about a young girl who poses as a boy to compete for the role of imperial tailor and embarks on an impossible journey to sew three magic dresses, from the sun, the moon, and the stars.

Maia Tamarin dreams of becoming the greatest tailor in the land, but as a girl, the best she can hope for is to marry well. When a royal messenger summons her ailing father, once a tailor of renown, to court, Maia poses as a boy and takes his place. She knows her life is forfeit if her secret is discovered, but she’ll take that risk to achieve her dream and save her family from ruin. There’s just one catch: Maia is one of twelve tailors vying for the job.

Backstabbing and lies run rampant as the tailors compete in challenges to prove their artistry and skill. Maia’s task is further complicated when she draws the attention of the court magician, Edan, whose piercing eyes seem to see straight through her disguise.

And nothing could have prepared her for the final challenge: to sew three magic gowns for the emperor’s reluctant bride-to-be, from the laughter of the sun, the tears of the moon, and the blood of stars. With this impossible task before her, she embarks on a journey to the far reaches of the kingdom, seeking the sun, the moon, and the stars, and finding more than she ever could have imagined.

Steeped in Chinese culture, sizzling with forbidden romance, and shimmering with magic, this young adult fantasy is pitch-perfect for fans of Sarah J. Maas or Renée Ahdieh.

11,99

ISBN: 9781529362909 Categorieën: , , , Tag:

Op voorraad

Zet op mijn wishlist
Zet op mijn wishlist

Over de auteur van Spin the Dawn

Elizabeth Lim is de bestsellerauteur van de New York Times en USA TODAY van Six Crimson Cranes, The Blood of Stars-duology (Spin the Dawn and Unravel the Dusk), So This is Love en Reflection.

Elizabeth groeide op met een stevig hoofdbestanddeel van sprookjes, mythen en liedjes. Haar passie voor verhalen vertellen begon rond de leeftijd van 10, toen ze fanfics begon te schrijven voor Sailor Moon, Sweet Valley en Star Wars, en deze online plaatste om te ontdekken: “Wauw, mensen lezen mijn dingen echt. En dat is best cool!” Maar nadat een van haar leraren haar had verteld dat ze “te veel stem” had in haar essays, nam Elizabeth een pauze van creatief schrijven om zich te concentreren op het niet laten zakken van Engels.

In de loop der jaren werd Elizabeth een film- en videogamecomponist en ging ze zelfs zo ver dat ze een doctoraat in muziekcompositie behaalde. Maar ze miste het schrijven altijd en ze begon verhalen op te schrijven als ze even op adem moest komen van de middelbare school. Op een dag besloot ze een roman te schrijven en af ​​te maken – eerst voor de lol, toen werd het serieus – en sindsdien heeft ze niet meer omgekeken.

Elizabeth studeerde af aan Harvard College met een A.B. in muziek en een secundair in Oost-Aziatische Studies, en ze voltooide haar graduate degree (MM, DMA) aan The Juilliard School. Ze groeide op in Noord-Californië en Tokio, Japan, en woont nu in New York met haar man en twee dochters.

Haar boeken zijn vertaald in meer dan een dozijn talen en worden vertegenwoordigd door Gina Maccoby van het Gina Maccoby Literary Agency.

Extra details: Spin the Dawn

Gewicht 0,290 kg
Afmetingen 20 × 13 × 3 cm
Auteur

Pagina's

416

Taal

Engels

Uitgever

Uitvoering

Paperback

Anderen kochten ook...

  • Boeken

    Serpent & Dove

    Shelby Mahurin 11,99 Toevoegen
    Zet op mijn wishlist
    Zet op mijn wishlist
  • Engels

    A Venom Dark and Sweet

    Judy I. Lin 11,99 Toevoegen
    Zet op mijn wishlist
    Zet op mijn wishlist
  • Zet op mijn wishlist
    Zet op mijn wishlist
  • Boeken

    Vow of Thieves

    Mary E. Pearson 24,99 Toevoegen
    Zet op mijn wishlist
    Zet op mijn wishlist

Toegevoegd aan winkelwagen

Het product is succesvol toegevoegd aan je winkelwagen!